Müşteri Memnuniyeti

Fal Dünyası.com sitesi olarak sizlerden gelen her türlü istek ve yorumlara büyük önem göstermekteyiz. Fal Dünyası.com’u kullanırken karşılaşabileceğiniz sorunları, isteklerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi hiç çekinmeden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumculara yapılacak olan olumlu ya da olumsuz yorumlar hem sizlerin, hem bizlerin hem de siteye yeni üye olmuş diğer kullanıcılar için çok büyük önem taşımaktadır. Sizlerin vereceği bu oylar ve yorumlar, yorumcuların statü kazanmasında ve Fal Dünyası.com’u yeni tercih eden kullanıcılarımızın yorumcu seçimine büyük fayda sağlayacaktır. Bu şekilde, yorumcularımız hakettiği statülere kavuşacak ve sizler de seçim yaparken zorlanmayacaksınız. Bu sebeple; siz değerli kullanıcılarımızın, yorumcular için olumlu veya olumsuz puan ve yorumlarını bekliyoruz.

Fal Dünyası.com olarak siz değerli kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyoruz.

Bilindiği üzere; eğlence amacıyla açılmış olan sitemiz, bazen siz değerli kullanıcılarımızın isteklerini karşılayamıyor. Bu nedenle kullanıcılarımıza, memnun kalmadıkları yorumlardan 1 sene içerisinde 2 iade hakkı veriyoruz. Tabii ki Yorumcularımızın bu iadeyi kabul etmesi gerekmektedir. Yorumcu olarak sitemizde bulunan arkadaşlarımızın da, siz Fal Dünyası.com kullanıcılarımız gibi üyesi olduğunu hatırlatmak gerekir.

İade haklarına sınır koymamızın sebebi, bu hakkın suistimal edilmesini önlemektir. Bu iade hakkını sınırlandırmamızdaki bir diğer sebep ise; iade hakkı onaylandığında, yorumcuya yapacağınız kötü yorum ve puanlama otomatik olarak sistemden silineceği için, bu durum,diğer kullanıcıların bu yorumcunun durumu hakkında yanlış düşüncelere kapılmasına sebep olacaktır.Yorumcuya iade talebiniz gittiğinde ve yorumcu bu iade talebinizi uygun bulduğunda, iade işlemi gerçekleşecek ve yapılan yorumlar, verilen oylar, falla birlikte silinecektir ve sistemimizde tutulmayacaktır.

Bütün bunların dışında Fal Dünyası.com’un sebep olduğu teknik bir sorundan dolayı falınızı iptal ettirmek isterseniz “Bize Ulaşın”dan bize ulaşarak durumdan bizi haberdar ediniz. Gerçekten teknik bir aksaklıkla karşılaşmış olan kullanıcılarımıza koşulsuz iade yapılacaktır.

Mobil ödeme ile yapılan ödemelerinizin iadesi ancak teknik bir sorun olduğunda yapılabilmektedir. Bunu dışında mobil ödemeleriniz için iade yapılamamaktadır.

Elimizden geldiğince Fal Dünyası.com olarak her iki tarafın da memnun olabileceği çözümler üretmeye çalışıyoruz.

Saygılarımızla
Fal Dünyası.com