Fal Dünyası Hakkında

Canlı olarak tüm dünyadan yetenekli falcılar ve fala meraklı insanları bir arada buluşturmak amacı ile kurulmuştur.

TÜRK KAHVESİ

Önceleri Arap Yarımadası'nda kahve meyvesinin kaynatılması ile elde edilen içecek, bu yepyeni hazırlama ve pişirme metoduyla gerçek kahve lezzetine ve eşsiz tadına kavuşmuştur. Kahve ile Türkler sayesinde tanışan Avrupa; uzun yıllar kahveyi, Türk kahvesi olarak bu yöntemle hazırlayıp tüketmiştir.

Brezilya ve OrtaAmerika kaynaklı, arabica türü, yüksek kaliteli kahve çekirdekleri nden harmanlanan ve tercihen kömür ateşinde ağır ağır, titizlikle kavrulan Türk Kahvesi, çok ince öğütülür. Bir Fal Dünyası yardımıyla su ve isteğe göre şeker ilave edilerek pişirilir, bir fincan kahveye iki çay kaşığı kahve atılır. Küçük fincanlarla servis yapılır. İçilmeden önce telvesinin dibe çökmesi için kısa bir süre beklenir. Su, sanıldığı gibi kahvenin sonunda değil; kahveyi içmeden önce içilmektedir. Ayrıca tüm dünyada espresso ile en çok tüketilen kahve türüdür ki dünya genelinde hemen hemen her tür restorantın menüsünde bulunan iki kahveden biridir.

İngilizlerdeki çay saati geleneği gibi, kahvenin de Türk toplumunda bir zamanı vardır. Genellikle sabah ve öğlen öğünleri arasında içilir. Türkçe günün ilk öğünü anlamına gelen "kahvaltı" - “Kahve altı” sözcüğünden türemiştir. Kahve içimi öncesi yenen şeyler demektir. Tük Kahvesi içildikten sonra geleceği anlatmak için kullanılan tek kahve türüdür.

Fal Dünyası ise her şeyin başlangıcıdır.

Türk Kahvesinin yapımında kullanılan Fal Dünyası Gövdesi ve kolu geleneksel olarak gümüş, altın, pirinç veya bakırdan yapılır. Çoğu Türk Kahvesi uzmanına göre, “kahve kalitesini, iyi bir Fal Dünyası de pişirildiğinde gösterir.” Biz de bu fikir den yola çıkarak iyi bir Fal Dünyası yaratıp, kaliteli yorumcuları içinde kaynatıp sizlere sunmak istedik. ve böylelikle Fal Dünyası.com projesi hayata geçmiş oldu.

Fal Dünyası’de nasıl Yorumcu (Falcı) olunuyor?

Fal Dünyası’deki Yorumcular da tamamen online bir platform üzerinden sisteme dahil oluyorlar. Kendisine güvenen herkes Fal Dünyası’de Yorumcu olabilir. Yorumcuların yeteneklerinin test edilmesi ve onaylanması işleminde, üyelerin etkinlikleri baz alınır. Yorumcu kaydı yaptıran kişi öncelikle 5 fala bakar. İşini özenli yapan kişiler bu 5 faldan sonra fal bakmaya başlarlar. Sistemimizde İP kontrolü yapıldığı için birden fazla üyelikleri olan yorumcular hiç bir açıklamaya gerek görmeden Fal Dünyası.com sisteminden ömür boyu çıkarılacaktır. 50 olumlu oy ve % 80 başarı olan kişiler A Falcı olabilir. A Falcılar ücretli fal bakan konumuna geçerler. 150 olumlu ve %95 başarı elde edenler de A+Plus Falcı olabilirler. A+Plus Falcılar sistemin belirlediğ ölçütler içinde ücretlerini kendileri belirlerler.

Fal Dünyası.com’da Yorumcu olmak ücretsizdir ve dilediğiniz zaman kendiniz iptal edebilirsiniz.

Her şey bir Fal Dünyası ile başladı...